Наталія МусієнкоНаталія Мусієнко – старший науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України, кандидат філософських наук. У 2011-2012 рр. досліджувала американський паблік арт у Міжнародному центрі ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні. У 2013 р. Вілсон Центр видав її книгу «Kyiv Art Space», де аналізується київський паблік арт, його естетична і соціальна роль.

У 2014-2015 р.р. Наталія Мусієнко написала дослідження «Мистецтво Майдану». Вона є автором ідеї та куратором присвяченої Майдану мандрівної виставки українських художників, яка з успіхом презентується в різних містах України та США.

У 2015 р. Наталія Мусієнко стала співредактором спеціалізованого числа «Агора» на тему «Музеї та культурна дипломатія». Вона є членом вченої ради Інституту Кеннана Вілсон Центру у Вашингтоні, членом наглядової ради Всеукраїнської громадської організації «Українське фулбрайтівське коло», а також членом ради європейської організації Europa Nostra, що опікується охороною європейської культурної спадщини.

Випускники програм Інституту Кеннана: Наталія Мусієнко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: