Валентина Хархун – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Автор 107 публікацій, із них дві монографії («Соцреалізм в українській літературі: ґенеза, розвиток, модифікації» (лауреат Премії Книжка року-2010) «Роман Володимира Винниченка «Записки Кирпатого Мефістофеля: генерика, семіосфера, імагологія»). У 2003 р. Валентина Хархун була на науковому стажуванні в університеті штату Айова (США). Як переможець Фулбрайтівського гранту двічі стажувалася в США: протягом 2004-2005 рр. у Пенсильванському університеті, у 2010-2011 рр. у Колумбійському університеті.

Проф. Хархун стажуватиметься в центрі ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні у 2016 р.

Лауреат дослідницький стипендій Варшавського, Ягеллонського, Жешувського університету та університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні. Прочитала авторський курс лекцій на тему «Музеї комунізму в Центрально-Східній Європі» у Варшавському університеті. Виступала з персональними лекціями в провідних університетах світу: Гарвардському, Колумбійському, Прінстонському, Торонтському, Ягеллонському, Варшавському та ін.

Проф. Хархун також є Головою Наглядової ради Українського Фулбрайтівського кола.

Випускники програм Інституту Кеннана: Валентина Хархун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: