ОГОЛОШЕНО ПОЧАТОК ВІДБОРУ НА УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ 2016 РОКУ

З 15 січня до 14 лютого 2016 року триває реєстрація аплікантів конкурсу на участь у щорічній програмі Української школи політичних студій – одного з найуспішніших мережево-освітніх проектів України, який протягом десяти років об’єднав більше 350 представників успішної молоді з різних сфер – держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів та громадських діячів. Під час навчання в УШПС у 2016 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та одна міжнародна (Всесвітній Форум за Демократію) – у Раді Європи (Страсбург, Франція). Програма проходить за підтримки Ради Європи.

 До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

 • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, політики, юриспруденції;
 • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
 • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту;
 • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

Відбір учасників здійснюється у два етапи.

Етап I: Заповнення заявки на участь у  Щорічній програмі Української школи політичних студій

 • Заявку на участь у щорічній програмі Української школи політичних студій можна заповнити тут:

Заявки приймаються до 14 лютого 2016 року. Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.
•    Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження, звертайтеся до асистента проекту Валерії Якушко на адресу: valeria@usps.org.ua або за телефоном: +38 044 531 37 68.

Етап IІ: Співбесіда

 •  До 21 лютого 2016 року будуть відібрані кандидати, які відповідають критеріям учасника УШПС. Успішним кандидатам буде призначено дату та час співбесіди. Співбесіда проводиться по телефону експертами УШПС.
  •    На підставі результатів двох турів конкурсу до 20 березня 2016 року буде відібрано учасників Одинадцятого набору Української школи політичних студій та сформовано резерв.

Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.

Календар відбору учасників УШПС 2016 року:

15 січня – 14 лютого І тур
15 лютого – 21 лютого Обробка анкет, призначення співбесід
22 лютого – 13 березня II тур
14 березня – 20 березня Оголошення результатів

Орієнтовний календар сесій УШПС 2016 року:

Дата Діяльність Місце проведення
21 – 24 квітня Перша національна сесія УШПС м. Київ
08 – 12 червня Друга національна сесія УШПС м. Одеса
22 – 25 вересня Третя національна сесія УШПС м. Львів
Осінь Всесвітній Форум за Демократію м. Страсбург (Франція)
Кінець 2016 року Щорічна конференція випускників УШПС м. Київ

Умови участі у програмі:

 • Очікується, що відібрані учасники візьмуть участь в усіх чотирьох сесіях, що передбачені Програмою. Також вони отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).
  •    Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
  •    УШПС на власний розсуд встановлює реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. Розмір внеску на 2016 рік не перевищуватиме еквіваленту 450 євро по курсу НБУ на день початку відбору.
  •    Дипломи учасникам буде вручено в кінці 2016 року під час Щорічної конференції випускників УШПС.

Більш детальну інформацію про зміст та тривалість сесій, склад викладачів та випускників розміщено у відповідних рубриках веб-сторінки УШПС.
Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до асистента проекту Валерії Якушко на адресу: valeria@usps.org.ua (тема “Question”) або за тел.: +38 044 531 37 68 (офіс).

Участь в УШПС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: