«Волонтерство та лідерство: як City Year покращує середню освіту в США?»  – лекція Мередіт Хансен, віце-презитента американської організації Сity Year

24 лютого, 16:00 – Американський дім, вул. Пимоненка, 6 (з собою потрібно мати посвідчення особи) 

Візит пані Хансен до України став можливим завдяки фінансовій підтримці Державного департаменту США в рамках проекту підтримки освітніх реформ.

Волонтерська організація City Year є реформатором позашкільного виховання у США. Вона співпрацює з державними школами в 27 муніципалітетах США, які  мають особливо високий рівень бідності. Сity Year є членом AmeriCorps –  мережевої державної програми розвитку громадянського суспільства.  Більше про організацію Ви зможете дізнатися з сайту. Також  у додатку до цього листа ви знайдете короткий опис організації, яка є одним з найуспішніших прикладів соціального підприємництва в освіті.

Лекція пані Хансен охоплює такі питання:

  • Освітні програми в школах за моделлю City Year (Цілісна школа –цілісна дитина/Whole School Whole Child)
  • Державні волонтерські програми  – як City Year переконав уряд почати фінансувати волонтерські проекти в освіті через AmeriCorps (державна агенція з підтримки розвитку громадянського суспільства)?
  • Державно-приватні партнерства — як Сity Year залучає фінансування, розбудовує стратегічні партнерства з урядом, шукає корпоративних спонсорів, проводить фандрейзингові кампанії, працює з окремими донорами, залучає корпоративних волонтерів?
  • Міжнародна співпраця City Year — Південно-Африканська Республіка та Великобританія (Лондон, Бірмінгем та Великий Манчестер) — що об’єднує ці адаптовані програми?
    Мередіт Хансен

Волонтерство та лідерство: як City Year покращує середню освіту в США? (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: