“У пастці гібридності: зигзаги трансформацій політичного режиму в Україні (1991-2014)”лекція керівника Центру політичних досліджень Національного університету “Острозька академія”,  д-ра Юрія Мацієвського. 

6 квітня, 17:00 Американський дім, вул. М. Пимоненка, 6 (з собою обов’язково потрібно мати посвідчення особи) 

Юрій Мацієвський — доцент кафедри політології Національного університету «Острозька академія». Магістр історії (1993), кандидат наук у галузі політології (1996) Львівського національного університету імені Івана Франка. У 1994-1998 рр. навчався у Вищій школі соціальних досліджень у Варшаві. Впродовж 2004-2009 рр. очолював кафедру політології Національного університету «Острозька академія», де в 2010 р. створив Центр політичних досліджень. Здобувач наукових стипендій від програми імені Фулбрайта (стажувався в Інституті Кеннана), Erasmus Mundus (Академія гуманітарних наук у м. Пултуськ, Польща) та Фонду Карнегі (Каліфорнійський університет, Берклі).

Чому еволюційні та революційні зміни влади не призводять до зміни визначальних правил гри в українській політиці?

Юрій Мацієвський шукає відповіді на це питання, спираючись на поняття «інституційна пастка», яке він розвиває у своїй нещодавно опублікованій монографії. Оцінюючи низку усталених уявлень, ця лекція пропонує альтернативний погляд на політичні зміни, що тривають в Україні протягом останньої чверті століття.

Тож з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!
Нагадуємо, що з собою необхідно мати посвідчення особи!

Yuriy Matsievsky _Kennan_Lecture_Series

 

У пастці гібридності: зигзаги трансформацій політичного режиму в Україні (1991-2014)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: