“Реформа прокуратури в Україні: місія неможлива?” — лекція заступника директора Інституту Кеннана Центру Вудро Вільсона у Вашингтоні, доктора Вільяма Померанца.

13 квітня, 16:00 KMArt Space, вул. Волоська 6/9.

Вільям Померанц — заступник директора Інституту Кеннана Центру Вудро Вільсона у Вашингтоні, професор права Джоржтаунівського університету.

До початку своєї кар’єри в Інституті Кеннана, доктор Померанц був практикуючим юристом-міжнародником у Сполучених Штатах та в Москві. Впродовж 1992-1999 років він працював у Національному фонді з питань демократії (NED), де займався оцінкою впровадження грантів та діючих проектів у таких сферах, як верховенство права, ринкові реформи, права людини, екологія, незалежні ЗМІ, громадська освіта та розвиток незалежних профспілок.

Доктор Померанц очолює програму з питань верховенства права Інституту Кеннана. Він є доктором філософії Школи славістики Лондонського університету, його дисертація була присвячена виникненню та розвитку адвокатури в дореволюційній Росії. Автор чисельних публікацій з питань розвитку права у пострадянський період, а також російського права, судової реформи, конституційних реформ та корупції. Його статті можна знайти у Russian Review, Slavonic and East European Review, Review of Central and East European Law, Demokratizatsiya, American University International Law Review, Human Rights Brief, Russian Analytical Digest, та Problems of Post-Communism.

Pomeranz

Реформа прокуратури в Україні: місія неможлива?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: