У середу, 13 квітня 2016 року, в Національному університеті “Києво-Могилянська Академія” відбулася лекція доктора Вільяма Померанца, заступника директора Інституту Кеннана Центру Вудро Вільсона у Вашингтоні та професора права Джорджтаунівського університету.

Під час обговорення з доктором Померанцом усі присутні мали змогу, серед іншого, виявити історичні та системні чинники, котрі спричиняють негативний вплив на розвиток механізму української прокуратури. Дискусію з приводу проблем прокуратури України також чудово доповнив ряд висновків щодо можливостей успішного реформування останньої на сучасному етапі.

Окрему подяку висловлюємо співорганізаторам заходу, Міждисциплінарному науково-освітньому центру протидії корупції Національного університету “Києво-Могилянська Академія”,  котрий очолює Оксана Нестеренко (на фото), здобувачка дослідницької стипендії за програмою імені Фулбрайта (стажувалася в Інституті Кеннана). А також координаторам KMArt Space за гостинність та сприяння проведенню лекції доктора Померанца.

 

April 13

April 13

 

Обговорення реформування української прокуратури в НаУКМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: