27 квітня 2016 року о 10:00 в Дипломатичній академії України пройшов Другий форум культурної дипломатії України, який є спільною ініціативою Міністерства закордонних справ України та Київського офісу Інституту Кеннана.

Другий Форум культурної дипломатії

Під час Форуму представники Уряду, Верховної Ради України, громадські активісти та міжнародні експерти визначили питання державної стратегії розвитку культурної та публічної дипломатії України.

Київський офіс Інституту Кеннана представив чергове число журналу “Агора” на тему “Зброя та культура як чинники зовнішньої політики України” та спільно з громадською організацією “Глобал Юкрейн” презентував результати незалежного аудиту ефективності культурної дипломатії України впродовж 2014-2016 років, проаналізували шлях інтенсифікації державних і волонтерських зусиль в напрямку формування лідерського потенціалу України за кордоном.

Були визначені проекти культурної дипломатії та інституційні гравці, що стали рушійною силою у просуванні іміджевої політики України засобами культури.

Форум надав рекомендації українському урядові, неурядовому сектору та іншим суб’єктам репутаційної політики України щодо шляхів покращення культурної дипломатії України та виведення її на новий рівень ефективності і стратегічного планування.

Завершився Форум лекцією спеціального гостя Форуму, докторки Хелени Кейн Фінн, Віце-президента, American Council on Germany (Нью-Йорк), В.о. заступника держсекретаря США з публічної дипломатії (2000-2001) на тему:”Культурна дипломатія та подолання конфліктів: глобальні уроки для успіху України”

Захід організовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Посольства США в Україні.

Другий форум культурної дипломатії (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: