3 листопада 2016 року, о 14.00 год. в конференц-залі Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, 5) відбудеться круглий стіл на тему: «Просування України в світі через культурну дипломатію та інформаційну політику».

Під час круглого столу обговорюватимуться питання визначення пріоритетів розвитку культури України в контексті здійснення зовнішньої та внутрішньої інформаційної політики, ефективних інструментів внутрішньої та зовнішньої культурної дипломатії, механізмів громадського контролю та посилення у ефективності використання публічних коштів у сфері культури та культурної дипломатії, а також буде проаналізовано проект Державного бюджету-2017 в сфері культури.

 

У роботі круглого столу візьмуть участь Голова комітету ВРУ у закордонних справах Ганна Гопко, Голова комітету ВРУ з питань культури і духовності Микола Княжицький, заступник Голови комітету ВРУ з питань культури і духовності Ірина Подоляк, Міністр культури України Євген Нищук, провідні експерти, представники Міністерства закордонних справ України, міжнародних організацій, наукових установ, громадських організацій.

 

Модератор – Катерина Смаглій, директорка Київського офісу Інституту Кеннана.

 

Організатори: Комітет Верховної Ради України у закордонних справах, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності, Інститут суспільно-економічних досліджень, Київський офіс Інституту Кеннана.

Депутати та аналітичні центри обговорять Держбюджет 2017 року в розрізі видатків на культуру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: