winter-school-5

10 січня 2017 року у Львівському католицькому університеті стартувала Зимова школа лідерства для студентів переміщених із зони АТО університетів України. Школа, ініціаторами якої виступили Київський офіс Інституту Кеннана, громадська організація “Українське фулбрайтівське коло”,  програма ім. Фулбрайта в Україні та Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету, проводиться за фінансової підтримки Відділу культури та преси Посольства США в Україні.

Відкриваюся школу, ректор УКУ, отець Богдан Прах зазначив, що Україна  сьогодні потребує лідерів: “Ваше завдання –  повернути довіру до людей. Ніхто за вас не збудує Україну. Перед вами великі випробування, але знання і сила волі допоможуть вам реалізувати свою мрію.” Студентів також привітали пані Наталя Бордун, деректорка Інституту лідерства та управління УКУ, та пані Катерина Смаглій, директорка Київського офісу Інституту Кеннана.

Мета тижневої академічної програми –  допомогти найкращим студентам Донбасу реалізувати свій лідерський потенціал, знайти нових друзів, однодумців та партнерів для реалізації  спільних академічних та громадських проектів. Програма передбачає лекції, семінари, тренінги, майстер-класи від провідних дослідників, викладачів та громадських діячів у зазначених галузях з України та США.

Школа працюватиме до 15 січня 2017 року, в її роботі візьмуть участь більше двадцяти студентів Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, Донецького національного технічного університету, Луганського національного унісерситету ім. Т. Шевченка, Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ “Донбаський державний педагогічний університет”, Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, Донецького національного університету ім. В. Стуса та інших вищих навчальних закладів регіону Донбасу.

winter-school-2

Розпочала роботу Зимова Школа лідерства для студентів Донбасу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: