Форум

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Часопис «Агора» Київського офісу Інституту Кеннана оголошує прийом статей до спеціалізованого числа “Культурна та публічна дипломатія України: 2014-2017”, яке буде представлене 1 червня 2017 року під час Третього форуму культурної дипломатії України.

Київський офіс Інституту Кеннана активно підтримує аналітичні дослідження, публічні дебати та мистецькі проекти у сфері культурної дипломатії та гуманітарної реформи. У червні 2015 та квітні 2016 рр., у співпраці з Міністерством закордонних справ України та Дипломатичною академією України, Інститут Кеннана організував Перший та Другий форуми культурної дипломатії України, що стали платформами експертної дискусії та інструментом налагодження співпраці між владою та громадянським суспільством у даній царині.

На Другому форумі було представлене 16-те число журналу “Агора” “Зброя та культура як чинники зовнішньої політики України”.

Редакційна колегія “Агори” вітатиме статті, що аналізуватимуть ефективність культурної дипломатії  України з моменту Революції Гідності. Особливо вітатимуться компаративні статті та дослідницькі кейси культурної дипломатії України у Німеччині, Франції, Італії, Республіці Польща, Угорщині, Балтійських країнах, Японії, Туреччині, Ізраїлі, США,  Канаді та країнах Африки.

Також заохочуються дослідження історії розбудови культурної дипломатії України у 1917-1922 роках, описи кращих світових практик та рецензії на відповідні наукові публікації.

Статті приймаються  до 1 квітня 2017 року.

Вимоги до публікацій:  мова – українська або англійська,  коротка анотація українською та англійською  (до 100 слів) на початку статті та ключові слова двома мовами. Оформлення: Word, А4, Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; усі поля 20 мм; абзац 1,25; без переносів, зноски – посторінкові, максимальний обсяг – 20 тис. знаків з пробілами.

Редакційна колегія: Наталія Мусієнко, Олександр Потєхін, Оксана Розумна, Катерина Смаглій.

 Матеріали надсилати до Київського офісу Інституту Кеннана KennanKyivOffice@gmail.com з позначкою «Агора_№18».

Журнал “Агора” приймає статті до випуску “Культурна та публічна дипломатія: 2015-2017”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: