Ukraine-Israel

 Часопис «Агора» Київського офісу Інституту Кеннана оголошує прийом статей до спеціалізованого випуску «Україна й Ізраїль: уроки модернізації та демократії».

Це число “Агори” проаналізує історію українсько-ізраїльського партнерства, а також досвід, який Держава Ізраїль може запропонувати Україні в таких сферах, як демократизація, модернізація і реформи у сфері економіки, побудова ефективної системи державного управління та армії, забезпечення демократичного контролю за діями силових відомств, втілення інновацій у промисловості, сільському господарстві, туризмі, освіті та культурі.

Ізраїль побудував демократичну державу й досяг політично-економічної стабільності, попри обмежені природні ресурси та постійні загрози у сфері безпеки. Він став світовим лідером за розміром залучених інвестицій і венчурного капіталу й сьогодні є помітним гравцем у сфері інновацій та підприємництва. Країна досягла високих показників у сфері освіти та нових технологій. Згідно з рейтингом країн із найвищим рівнем інноваційності компанії Bloomberg, Ізраїль вийшов на перше місце у світі за числом дослідників та IT-компаній на душу населення.

Презентацію випуску заплановано на круглих столах у Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова, Українському католицькому університеті та Національному університеті “Києво-Могилянська академія” восени 2017 року.

Статті й заявки на участь приймаються до 1 липня 2017 року. Автори найцікавіших статей зможуть одержати фінансову підтримку для участі в презентаціях цього числа в НаУКМА та УКУ.

 Тематика статей може охоплювати такі питання:

  • 25 років українсько-ізраїльських дипломатичних відносин: їхня проблематика та перспективи розвитку;
  • громадянське суспільство і побудова інститутів демократії в Ізраїлі;
  • співпраця між Ізраїлем і Україною у сферах культури, історичних досліджень та освіти;
  • культурна дипломатія, імідж України в Ізраїлі до і після Євромайдану;
  • роль Армії оборони Ізраїлю в сучасному ізраїльському суспільстві;
  • інновації і новітні технології як ключові фактори успіху Ізраїлю;
  • аналіз економічної і соціальної політики Ізраїлю;
  • перспективи і шляхи співпраці між Ізраїлем та Україною у сферах підприємництва, сільського господарства, медицини й екології.

Крім того, приймаються рецензії на наукові публікації на зазначену тематику.

Вимоги до публікацій.  Мова – українська або англійська,  коротка анотація українською і англійською  (до 100 слів) на початку статті та ключові слова обома мовами. Оформлення: Word, Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; усі поля 20 мм; абзац 1,25; без переносів, посилання/примітки – посторінкові, максимальний обсяг – 20 тис. знаків із пробілами.

 Редакційна колегія

 Д-р Семен Гольдін, директор Центру Леоніда Невзліна в Єврейському університеті в Єрусалимі.

Проф. Ярослав Грицак, керівник Програми єврейських студій Українського католицького університету.

Д-р Катерина Зарембо, заступниця директора Інституту світової політики.

Д-р Олександр Потєхін, головний дослідник Інституту всесвітньої історії НАН України.

Д-р Катерина Смаглій, директорка Київського офісу Інституту Кеннана.

Д-р Віталій Черноіваненко, координатор магістерської програми з юдаїки Національного університету “Києво-Могилянська академія”, редактор журналу “Judaica Ukrainica”, президент Української асоціації юдаїки.

 

Матеріали надсилати до Київського офісу Інституту Кеннана KennanKyivOffice@gmail.com з позначкою «Агора_19».

 

Прийом статей до випуску журналу “Агора” на тему “Україна й Ізраїль: уроки модернізації та демократії”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: