Українці світу дуже активно просувають інтереси України на глобальному рівні. Під час V Форуму Global Ukrainians, 7 та 8 липня 2017 р., українські лідери-експати звітують про спільну роботу щодо більш системної та ефективної промоції іміджу України у світі.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення.

З 2015р. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Ізраїля, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Під час V Форуму Global Ukrainians будуть представлені результати роботи інформаційного агентства Global Ukraine News та новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії Global Ukraine Business Hub – глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів в світі.

Global Ukraine Business Hub є унікальним інструментом для просування креативних українських брендів на світових ринках та залучення інвестицій в Україну. Зокрема, йдеться про ринки Північної та Латинської Америки, країн ЄС, Азії, Австралії та Африки. Він дозволить українським компаніям закріплюватися на нових експортних ринках, надаючи необхідну інформаційну підтримку та допомогу у пошуку партнерів.

Таким чином українці зможуть розвивати бізнес в усіх куточках світу та залучати інвестиції в Україну, безпосередньо сприяючи її економічному розвитку та процвітанню. Iніціаторка та співзасновниця Форуму Global Ukrainians Віолета Москалу наголошує: «На платформі-маркетплейсі ми просуватимемо креативні українські бренди, бо Україна – #КреативнаКраїна. Якщо Ви виробляєте унікальну українську продукцію, то ми будемо раді розказати про Вас на весь світ та допомогти Вашому бренду розвивати глобальні продажі, зміцнювати Ваш експортний потенціал, знаходити нові партнерства та залучати необхідні інвестиції для розвитку.

Задача платформи #MyGlobalUkrainians – об’єднати активних українців світу та українські компанії, зацікавлені розвиватися на міжнародних ринках, на базі унікальної глобальної інтерактивної комунікаційної бізнес-платформи». Участь у Форумі візьмуть близько 200 українських експатів та глобально налаштованих українців.

Плануються виступи спікерів з понад 20-ти країн світу. 7 липня – офіційне відкриття форуму. У перший день Форуму учасники зможуть заслухати звіти представників мережі, детальніше ознайомитися з розробленою Стратегією розвитку народної дипломатії, обговорити можливості залучення українських експатів до реформування України. Учасниками панельної дискусії будуть: Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (tbc), Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України (tbc), Артем Біденко, Державний секретар, Міністерство інформаційної політики України, Євген Бистрицький, Виконавчий Директор, Міжнародний Фонд Відродження (tbc), Вадим Трюхан, український дипломат, юрист міжнародник, голова правління ГО «Європейський Рух України, Геннадій Чижиков, Президент ТПП України (tbc), Гіоргі Вашадзе, грузинський політик, член Парламенту Грузії та засновник Фонду Інновацій та розвитку, Денис Бандура (ОАЕ), Анна Жарова (Ізраїль), Віталій Дем’янюк (Швейцарія), Аліса Голощапова (РАЗОМ, США), Олександра Саєнко (Австрія), Дзвінка Качур (ПАР), Ольга Завидняк-Отум (Йорданія), Андрій Рижков (Мексика), Христина Грищук (Іспанія), Oлександр Каменських (Китай) та інші. Український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів виступатиме з музичною програмою.

Організатори передбачають також надзвичайно цікавий нетворкінг та зустріч українських стартапів і обмін ідеями з засновниками ізраїльського Bootcamp NEO.VC. Пре-акселераційна програма стартує вже цього літа в Києві, мета програми – зібрати кращі стартап-ідеї і довести їх до фінансованого старту.

Реєстрація є обов’язковою для участі в заході. Для тих, хто бажає ознайомитися з роботою мережі, звітами та долучитися до нетворкінгу, прохання зареєструватися за цим посиланням: https://goo.gl/LpM22s.

Захід відбудеться за адресою: IDF Reforms Lab, Верхній Вал, 10, Київ.

Більше про мережу Global Ukrainians можна дізнатися на сайті, на нашому інформаційному порталі та на сторінці у Facebook. GU

Джерело: http://global-ukraine-news.org/2017/06/20/v-forum-global-ukrainians-ukrayinski-brendy-stavymo-v-trendy-ukraine-creativenation/
www.global-ukraine-news.org

V Форум Global Ukrainians: «Українські бренди ставимо в тренди»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: