Андріан Прокіп – старший науковий співробітник Київського офісу Інституту Кеннана.

Освіту та ступінь кандидата економічних наук отримав у Національному лісотехнічному університеті. Стажувався у державному університеті штату Пенсільванія (США). Після одержання дослідницької стипендії від програми ім. Фулбрайта, протягом 2015-2016 років Андріан вивчав окремі аспекти досягнення сталості енергетичної безпеки у Міжнародному центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні.

Обіймає посаду експерта з питань енергетики Інституту суспільно-економічних досліджень, а також є постійним членом Мережі лідерів з безпеки у Європейсько-трансатлантичному регіоні. Основними науковими інтересами є енергетична безпека, роль енергетичних чинників у міжнародних відносинах, гарантування надійності  енергозабезпечення відповідно до принципів сталого розвитку.

Андріан Прокіп є автором понад 50-ти наукових статей та двох монографій – “Еколого-економічна оцінка заміщення невідновлюваних енергоресурсів біологічно відновлюваними” (Львів , 2010) та “Гарантування енергетичної безпеки: минуле, сьогодення, майбутнє” (Львів, 2011). У 2015 році за редакції Андріана вийшла наукова збірка  “Організаційні та еколого-економічні засади використання відновлюваних енергоресурсів.”

Випускники програм Інституту Кеннана: Андріан Прокіп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: