Катерина Бусол – український юрист зі спеціалізацією у міжнародному публічному праві. Закінчила бакалаврат, магістратуру й аспірантуру з міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Катерина також отримала ступінь магістра міжнародного права у Кебриджському університеті Великобританії.

Короткий час працювала корпоративним юристом у KPMG та згодом повернулась до міжнародного права. Консультувала українську сторону у спорі щодо т.зв. “скіфського золота”. Наразі Катерина є юристом британського юридичного партнерства Global Rights Compliance (GRC). У рамках GRC консультувала українських як урядових, так і неурядових партнерів щодо розслідування воєнних злочинів, вчинених на території України, співпраці з Міжнародним кримінальним судом, покращення юридичної підготовки українських військових і вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України стосовно міжнародних злочнів. Досліджувала варіанти перехідного провосуддя для України у Центрі ім. Вудро Вільсона (США).

Катерина є засновником #InternationalLawTalks. Метою цього проекту є збільшення в українських ЗМІ якісної та доступної для неюристів аналітики з актуальних питань міжнародного права. Катерина є віце-президентом Кембриджської спільноти України, яка організує просвітницькі ініціативи в регіональних українських школах. Вільний час присвячує родині, йозі, мистецтву, опері, балету, літературі та арт-критиці.

Випускники дослідницьких програм Інституту Кеннана: Катерина Бусол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: