Геннадій Володимирович Друзенко (народився 28 квітня 1972, Київ) — український правник, публіцист, перекладач та громадський активіст. Активний учасник Революції гідності. Співзасновник та керівник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.

У 1989 році закінчив фізико-математичну середню школу № 145 м. Києва (тепер Київський природничо-науковий ліцей № 145).

Співавтор Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС (2004 р.), один з авторів та головний редактор перекладу установчих договорів ЄС українською мовою.

У 2011—2012 працював на посаді Координатора з регіонального розвитку в проекті USAID «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» (ЛІНК).

Від листопада 2013 року до призначення Урядовим уповноваженим з питань етнонаціональної політики — партнер та очільник практики в сфері права ЄС юридичної фірми «Constructive Lawyers».

Від 18 червня 2014 р. до 16 липня 2015 р. працював на посаді Урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики.

Від серпня 2016 року є радником на громадських засадах в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Співавтор законопроекту “Про процедуру підготовки проекту нової Конституції України”

У 2000 році — закінчив з відзнакою Київський національний Університет ім. Т.Шевченка, у 2008 — отримав LL.M. з європейського права в Університеті Абердину (Велика Британія), Фулбратівський науковець у Міжнародному Центрі Вудро Вільсона (Вашингтон) у 2009—2010 роках, запрошений дослідник в Інституті міжнародного порівняльного права Макса Планка (Гайдельберґ, Німеччина) у 2010 році.

Співавтор Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства ЄС (2004 р.), один з авторів та головний редактор перекладу установчих договорів ЄС українською мовою.

Випускники дослідницьких програм Інституту Кеннана: Геннадій Друзенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: