Фісун Олександр Анатолійович  – завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор.

Закінчив з відзнакою відділення “Політична економія” економічного факультету ХДУ ім. О.М. Горького у 1987 р., аспірантуру – у 1990 р., докторантуру – у 1998 р.

З 1990 р. працює в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна асистентом, ст. викладачем, доцентом, професором на кафедрах теорії культури і філософії науки (1990-1992 р.), філософії (1992-2002 р.), політології (з 1995 р.), теоретичної і практичної філософії (з 2002 р.). У 2009 р. захистив докторську дисертацію «Демократія і неопатримоніалізм у сучасних теоріях політичного розвитку» зі спеціальності– «теорія та історія політичної науки» (науковий консультант – доктор філософських наук, професор О.О. Мамалуй).

Засновник і науковий редактор Альманаху порівняльних досліджень політичних інститутів, соціально-економічних систем і цивілізацій «Ойкумена» (з 2003 р.), головний редактор Вісника ХНУ «Питання політології» (з 2012 р.). Член Програми розвитку нових підходів щодо дослідження та безпеки Євразії (PONARS Eurasia), Інституту європейських, російських та євразійських студій (IERES), Школи міжнародних відносин Еліота Університету Джорджа Вашингтона (США). Стажувався у наукових центрах США, Канади, Німеччини, Великої Британії та Угорщини. Організатор декількох міжнародних конференцій і колоквіумів присвячених системної теорії І. Валлерстайна.

Випускники дослідницьких програм Інституту Кеннана: Олександр Фісун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: