Київський офіс Інституту Кеннана та програма академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні запрошують Вас на лекцію Катерини Бусол “(Не)захищені культурні цінності України: винні лише війна та право?”. Лекція відбудеться о 18:00, 24 січня 2018 року в офісі програми ім. Фублбрайта (Київ, вул. Еспланадна 20, офіс 904). 

Реєстрація за посиланням: – https://docs.google.com/forms/d/1615lJFyT5BSeEnkxoVvFyqavsGHFFPeRVus9489MWLw/edit?ts=5a5790f6

Збройні конфлікти в Криму та на Донбасі висвітлили численні проблеми, пов’язані з правом: від зрозумілої обмеженої обізнаності слідчих і судових органів України з особливостями воєнних злочинів до складнощів соціально-економічної підтримки окупованих і тимчасово неконтрольованих територій. Захист культурних цінностей України також не позбавлений недоліків законодавчого регулювання. Проте чи є проблеми права визначальними для цієї сфери? Для відповіді на це запитання на лекції аналізуватимуться справа так званого “скіфського золота” та донецької “Ізоляції”. Вони доводять, що незахищеність культурної спадщини України обумовлена не лише законодавчими, а й політико-кон’юнктурними та просвітницькими вадами.

Катерина Бусол – український юрист зі спеціалізацією у міжнародному публічному праві. Вивчала міжнародне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса та Кембриджському університеті Великобританії.

Працювала корпоративним юристом у KPMG та українську сторону у спорі щодо т.зв. “скіфського золота”. Наразі Катерина є юристом британського юридичного партнерства Global Rights Compliance (GRC). У рамках GRC консультувала українських як урядових, так і неурядових партнерів щодо розслідування воєнних злочинів, вчинених на території України, а також щодо питань співпраці з Міжнародним кримінальним судом, покращення юридичної підготовки українських військових і вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України стосовно міжнародних злочинів. Досліджувала варіанти перехідного правосуддя для України у Центрі ім. Вудро Вільсона(США).

Катерина є засновником #InternationalLawTalksМетою цього проекту є збільшення в українських ЗМІ якісної та доступної для неюристів аналітики з актуальних питань міжнародного права. Катерина є віце-президентом Кембриджської спільноти України, яка організує просвітницькі ініціативи в регіональних українських школах. 

Публічна лекція Катерини Бусол “(Не)захищені культурні цінності України: винні лише війна та право?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: