Національний університет «Острозька академія»

Факультет політико-інформаційного менеджменту НаУОА,

Центр політичних досліджень НаУОА

Київський офіс Інституту Кеннана

Другий Острозький міждисциплінарний семінар

“Політикум і суспільство у постреволюційній Україні”

22 червня, 2018 року

Національний університет “Острозька академія”

(м. Острог, вул. Семінарська, 2, головний корпус)

Семінар прагне обговорити актуальні політичні та суспільні процеси в Україні, посилити експертний потенціал і публічну присутність українських вчених  -випускників дослідницьких програм Інституту Кеннана та надати учасникам можливість підготувати та надрукувати свої статті у спеціалізованому випуску журналу “Агора” Пята річниця Євромайдану: політикум, суспільство, безпека.”  

Дискутуватимуться три блоки питань:

Політикум і держава: напрями зміни політичного режиму, загрози нової авторитаризації,  стан «внутрішньої опозиції», роль реформаторів, Заходу і громадських активістів та нових політичних сил,  ймовірні результати парламентських та президентських виборів у 2019 році.

Війна і суспільство: національна консолідація чи нові розподільчі лінії, вплив війни на ідентичність українців, ймовірність загострення кризи внаслідок погіршення економічно-соціальної ситуації.

Безпековий/геополітичний контекст війни: варіанти подальшого розвитку ситуації на Донбасі; значення Закону «Про реінтеграцію Донбасу»; фактор президентських виборів у Росії; посилення міжнародної суб’єктності України.

Апліканти можуть подавати інші теми, вищенаведений перелік не є вичерпним.

Орієнтовна кількість учасників – 15-20 осіб. Мови семінару: українська, англійська. Для участі у семінарі потрібно до 1 березня 2018 року заповнити аплікаційну форму за цим посиланням. Успішні апліканти отримають повідомлення до 12 березня 2018р. Перші варіанти статей, обсягом 1-4 тис. слів, слід надіслати на цю адресу: cpr@oa.edu.ua до 1 червня 2018 року. У повідомленні вказуйте: Ostroh seminar 2018_призвіще латинкою. Організатори відшкодують запрошеним учасникам  витрати на проїзд (окрім закордонних), проживання і харчування.

Юрій Мацієвський, Керівник Центру політичних досліджень НаУОА

yuriym2000@yahoo.com

Віталій Лебедюк, декан факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА

vitalii.lebediuk@oa.edu.ua

 

 

Другий Острозький міждисциплінарний семінар “Політикум і суспільство у постреволюційній Україні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: