Журнал “Агора” Київського офісу Інституту Кеннана оголошує прийом статей до спеціалізованого випуску №21 на тему “Український та Європейський рік культурної спадщини.”

7 грудня 2017 року в Мілані під гаслом «Наша спадщина: де минуле зустрічається з майбутнім» було офіційно відкрито 2018 Рік європейський культурної спадщини. Рік має сприяти відновленню зв’язку між громадянами та їхнім європейським корінням, а також заохотити їх дивитися на культурну спадщину як на живий матеріал, на суспільний ресурс для майбутнього. Основні завдання року – підвищити обізнаність про позитивний внесок культурної спадщини Європи в економіку, суспільство, туризм, зайнятість населення, стосунки з сусідами, культурне розмаїття, соціальну інтеграцію та міжкультурний діалог.

У рамках відзначення Європейського та Українського року культурної спадщини, у травні 2018 року буде проведено IV Форум культурної дипломатії України, під час якого буде презентовано даний спеціалізований випуск журналу «Агора».

Редакційна колегія приймає оригінальні дослідження новаторських підходів до презентації української та європейської культурної спадщини.

Теми випуску можуть охоплювати такі питання:

  • Аналіз національних програм країн-членів ЄС з відзначення Року європейської культурної спадщини: історії успіху та кращі практики для України;
  • Війни, конфлікти та культурна спадщина;
  • Культурна спадщина як складова стратегії культурної дипломатії;
  • Культурна спадщина та соціально-економічного зростання;
  • Громадські організації на захисті культурної спадщини: опис український та європейських кейсів;
  • Постіндустріальна культурна конверсія та збереження індустріальної спадщини;
  • Спадщина доби комунізму, музеєфікація та інтерпретація;
  • Співпраця державних та недержавних організацій України з ЮНЕСКО, Радою Європи та ЄС у сфері збереження та популяризації культурної спадщини. 

Статті приймаються до 1 квітня 2018 року. Вимоги до публікацій:  мова – українська або англійська,  коротка анотація українською та англійською  (до 100 слів) та ключові слова двома мовами. Оформлення: Word, А4, Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; усі поля 20 мм; абзац 1,25; без переносів, зноски – посторінкові, максимальний обсяг – 20 тис. знаків з пробілами.

 Члени редакційної колегії:

Олена Галета, доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету ім. Івана Франка

Володимир Куліков, кандидат історичних наук, доцент, історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Наталія Мусієнко, кандидат філософських наук, провідний науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва;

Катерина Смаглій, доктор філософії в галузі історії, директор Київського офісу Інституту Кеннана

Валентина Хархун, доктор філологічних наук, професор Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя

Матеріали надсилати до Київського офісу Інституту Кеннана KennanKyivOffice@gmail.com з позначкою «Агора_21». Часопис видається з 2005 року, з його випусками за 2015-2016 роки можна ознайомитись тут.

Call for Papers: “Український та Європейський рік культурної спадщини” (Агора №21)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: